Máramarosi kupa

Elindult a 2023-as kajak-kenu versenyszezon! A hétvégén Tolnán a Máramarosi kupán indult az idei kajak -kenu 🛶 szezon. A Mogyi Bajai Vízisport Klub 24 fővel vett részt a versenyen. Sajnos sokan betegség miatt maradtak itthon. Kérem szépen, volt itt minden is. 🥹 Eső, szél, napsütés, 🌧💨🌬☀️ nagyon hideg víz, 🏊‍♂️csillogó szemek 😍🥰 és érmek, 🥇🥈🥉🏅fáradt de boldog gyerekek. A versenyt sok szülő is figyelemmel kísérte és szurkolt a fiataljainknak! 🦹‍♂️ Csodás eredmények születtek, de voltak "első bálozó" azaz kajakozó fiatalok is a csapatban. Nekik a részvétel és a tanulás, rutin szerzés volt a fő feladat. Az U8-9 évesek (a legkisebbek) 500 méteres pályán teljesítették a kijelölt feladatokat ( helyezéseket nem osztottak): 1. Mc-1 Kékesi Johanna 1. Mk-1 Hegedűs Regő

24. Mk-1 2 km U10-11 Csipak Zalán
Gratulálunk a sportolóknak, további eredményes felkészülést és versenyzést kívánunk!